HUNTER POS Збільшити для перегляду

HUNTER POS (Програмний модуль контролю касових операцій)

50107

Новий товар

Програмний модуль контролю касових  операцій

Детальніше

$120.00

Замовлення на е-мейл

Інформація

Hunter POS призначений для отримання даних касових операцій з торгових терміналів, виведення отриманої текстової інформації про продаж товарів і послуг поверх відеозображення від камери торгoвой точки і швидкого відтворення записаного відеоролика процесу продажу обраного товару або послуги.
Інформація про проданий товар, отриманий від касових терміналів реєструється в базі даних SQL. Журнал касових операцій Hunter POS містить функції фільтрації проданих товарів і послуг за назвою, номером касового терміналу, ціною та ін параметрами. У таблиці з відфільтрованої інформацією можна проводити пошук потрібних рядків касових операцій і швидко відтворювати відеозаписи процесу продажу.
Перегляд відеоролика за певні години з журналу касових операцій Hunter POS, здійснюється з контекстного меню по вибраному рядку товару / послуги. При цьому автоматично відкривається архів камери, присвоєної до вибраного касового терміналу. При необхідності синхронно додатково відтворити архів з інших камер, користувач вибирає їх в списку камер плеєра. Таким чином процес здійснення касової операції може відтворюється з декількох камер одночасно.

30 інших товарів в цій категорії: