Модуль сервера потоків (HVT) Збільшити для перегляду

Модуль сервера потоків (HVT) (Програмний модуль для адмініcтрування доступу до відеопотоків реального часу)

50112

Новий товар

Програмний модуль для адмініcтрування доступу до відеопотоків реального часу

Детальніше

$250.00

Замовлення на е-мейл

Інформація

Cервер потоків HVT </ strong> є самостійним додатком Windows, завданням якого є трансляція віддаленим мережевим клієнтам відеоданих реального часу, отриманих від мережевих відеопристроїв, таких як IP відеокамери, DVR, NVR, відеосервери. Доступ до відеопотоків можливий як по локальній мережі, так і через Інтернет.
Даний сервер:
визначає права доступу до окремих груп камер з боку користувачів, знімає обмеження, пов'язані з кількістю одночасних підключень до IP камерам або реєстраторам, спрощує таблиці маршрутизації при організації доступу до потоковим відеоданих через Інтернет при великій кількості використовуваних пристроїв в системі, вказуючи замість перенаправлення портів (NAT ) для кожної камери окремо загальну таблицю перенаправлення портів тільки для сервера потоків, забезпечує зниження навантаження на локальну мережу і виділений канал Ін ернет при підключенні великої кількості користувачів до камер.
    
Підключившись до HVT сервера, після авторизації користувач отримує список дозволених для перегляду потоків реального часу від відеопристроїв. & Nbsp; <br />
Конфігурація сервера архіву - адміністрування облікових записів користувачів, редагування списку камер і інших мережевих пристроїв відеовещанія і інші настройки можливі через Web- інтерфейс.

30 інших товарів в цій категорії: