Датчик затоплення LeaksProtect White Збільшити для перегляду

Датчик затоплення LeaksProtect White

60113

Новий товар

 Ajax LeaksProtect. Датчик раннього виявлення затоплення бездротовий , миттєво виявляє протікання і скасовує тривогу, коли вода повністю висихає. Енергоефективний, надійний і надзвичайно довговічний.

Детальніше

$29.97

Замовлення на е-мейл

Характеристики

Клас захисту:IP65
Розмір:56 х 56 x 14 мм
Температура 0⁰C ... + 50⁰C
Дальність передачі бездротового сигналу2000 м
Робоча напруга3 В

Інформація

Ajax LeaksProtect Бездротовий датчик раннього виявлення затоплення. Працює на значній відстані від Ajax Hub: 1000 метрів на відкритому просторі або декілька поверхів будівлі.Раннє детектування витоку. Датчик водонепроникний, з нікельованими контактами. Аутентифікація для захисту від підміни. Корпус захищений тампером. Працездатність датчиків перевіряється пінгами з періодом від 12 секунд. Безпроблемна експлуатація:
скасування тривоги при висиханні води; двосторонній зв’язок з хабом для тестування та налаштувань, адаптація потужності передачі до відстані до хаба, тривалість роботи без заміни батарей — до 5 років. Можливість віддалено тестувати якість зв’язку з Ajax Hub.
Датчики можна під'єднати в один клік за допомогою QR-коду. Можливості використання:
всередині приміщень. Потужність радіосигналу: 20 мВт. Протокол зв'язку з централлю:
Jeweller (868.0−868.6 МГц). Макс. відстань між датчиком і централлю: 1000 м (на відкритому просторі). Передача сигналу тривоги при спрацьовуванні датчика: миттєво.
Елемент живлення: 2 батареї типу ААA. Напруга живлення: 3 В. Термін роботи від елемента живлення: до 5 років. Діапазон робочих температур: від 0°С до +50°С.
Захист від несанкціонованого відкриття корпусу: тампер. Допустима вологість: до 100%
Клас захисту: IP65

30 інших товарів в цій категорії: