Розпродаж! Датчик відкриття дверей / вікна з сенсором удару і нахилу Ajax Doorprotect Plus Чорний Збільшити для перегляду

DoorProtect Plus Black Датчик відкриття Ajax

60127

Новий товар

Бездротовий датчик відчинення DoorProtect Plus Ajax повідомляє про перші ознаки вторгнення у приміщення через двері чи вікно. Встановлюється навіть на мансардові вікна, які можна залишати відчиненими, йдучи з дому.

  • Фіксує зміну кута нахилу по вертикалі, сильні удари та вібрацію;
  • Комплектується двома магнітами з радіусами дії в 1 см і 2 см;
  • Працює від батареї CR123A до 5 років;
  • Колір -чорний.

Детальніше

$ 35.82

Замовлення на е-мейл

Характеристики

AJAXДатчики
КолірЧорний

Інформація

Бездротовий магнітний датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect Plus з сенсором удару і нахилу призначений для детектування відкриття дверей, вікон тощо. Датчик реагує на відкриття, зміну кута нахилу і удару (рівень чутливості налаштовується). До DoorProtect Plus можна підключити зовнішній провідний датчик c типом контакту NC за допомогою виносної клеми.

Конструктивно датчик складається з двох частин - магніту і блоку з герконом.

Передбачено два варіанти магніту - для паралельного (великий магніт) і перпендикулярного (малий магніт) монтажу. Принцип роботи датчика відкриття заснований на властивостях геркона - елемента, здатного ставати провідником під впливом магнітного поля. У нормальному стані магніт і блок з герконом зімкнуті. Як тільки двері, на якій встановлений датчик, відкривається - магніт віддаляється від геркона, контакти розмикаються і геркон перестає проводити струм. При закритті дверей відбуваються зворотні процеси: магніт наближається до геркона, контакти замикаються і геркон починає проводити струм. В обох випадках датчик спрацьовує і миттєво відсилає повідомлення про тривогу на центральний блок. У датчику встановлений англійський геркон, яка не залипає і відпрацьовує понад мільйон замикань/розмикань.

Вбудований в датчик сенсор нахилу визначає відхилення пристрою в вертикальній площині більш ніж на 5 °. DoorProtect Plus встановлюється на будь-які вікна, в тому числі мансардні. Його наявність дозволяє ставити систему на охорону при відкритих на провітрювання вікнах (необхідно в налаштуваннях відключити магнітний датчик).

Датчик оснащений ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки та глушіння. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, датчик має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів зданіяа або на відстані до 1000 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.

Датчик DoorProtect Plus працює тільки з хабом системи безпеки Ajax, підключення до сторонніх охоронних систем через модулі uartBridge або ocBridge Plus не передбачено.

Потужності магніту досить для установки модулів датчика зі змішанням до 2 см, тому цей бездротової датчик відкриття можна використовувати для охорони будь-яких об'єктів: від квартир до виробничих приміщень. Перевагою датчика є і його зручна і надзвичайно легка самостійна установка за допомогою смарт-кріплення, для монтажу користувачеві не потрібно розбирати корпус.

Технічна параметри

КласифікаціяОповіщувач охоронний комбінований точковий магнітоконтактний і вібраційний радіоканальний
Тип датчикаБездротовий
Спосіб встановленняУсередині приміщень
СумісністьПрацює тільки з HubHub PlusHub 2 та ReXReX
Чутливий елементГеркон, акселерометр
Час спрацювання сигналу тривоги0,15с
Поріг спрацюванняМалий магніт — 1 см
Великий магніт — 2 см
Нахил — від 5°
ЖивленняЕлемент живлення: батарея CR123A
Напруга живлення: 3 В
Строк роботи від батареї: до 5 років
Радіопротокол JewellerДальність зв’язку із централлю — до 1200 м на відкритому просторі
Двосторонній зв’язок між пристроями
Робочі частоти — 868,0 - 868,6 МГц
Саморегульована потужність радіосигналу — до 20 мВт
Блочне шифрування на основі алгоритму AES
Період опитування датчика — 12 - 300 с
Температурний сенсорє
Діапазон робочих температурВід -10°С до +40°С
Допустима вологістьДо 75%
АнтисаботажЗахист від підміни
Повідомлення про глушіння
Тампер на відкривання і відривання
Налаштування та тестування+
РозміриДіаметр: 20 мм
Висота: 90 мм
Вага29г
СертификаціяДСТУ EN 50131, Відповідає вимогам технічного регламенту радіообладнання
ГарантіяОбмінюємо та ремонтуємо протягом 24 місяців з дати продажу. Гарантія не розповсюджується на батареї

30 інших товарів в цій категорії:

Завантаження