ДОСТАВКА ТОВАРУ

Після оформлення замовлення з Вами, по вказаному телефону в замовленні, зв'яжеться менеджер для його підтвердження. Замовлення не буде оброблено до тих пір, поки не буде підтверджено менеджером в телефонному режимі.

Як правило, доставка товару зі складу в пункт видачі у Львові здійснюється протягом одного — двох днів. Після того, як товар надійшов до пункту видачі, менеджер магазину сповістить вас про це, зателефонувавши Вам по телефону. Після цього ви можете забрати замовлення на протязі трьох робочих днів.

При замовленні товару в нашому інтернет-магазині, Ви можете самостійно обрати найзручніший для Вас спосіб доставки, а саме:

  •     самовивіз;
  •     кур’єром по Львову та в межах Львівської області;
  •     служба доставки “Нова Пошта”;
  •     служба доставки “Інтайм”.

Самовивіз з точки видачі або кур’єром

Якщо Ви знаходитесь у м.Львів чи у Львівській області, можете отримати товар  за адресою:

м.Львів, вул. Залізнична,7, оф.70 (2-й поверх).

Доставка кур’єром по м. Львову

Доставка здійснюється з 10:00 до 15:00 в робочі дні. При додатковому узгодженні ми можемо здійснити доставку в інше обумовлений з Вами час.

Вартість доставки: 40 грн.

Конкретний час доставки буде узгоджено з Вами заздалегідь безпосередньо кур'єром.

При оформленні замовлення іноді може знадобитися передоплата на деякі види товарів (як правило, це ексклюзивні моделі, марки або великогабаритні товари, товари, що поставляються постачальником спеціально під Ваше замовлення). Інформацію про необхідність здійснення передоплати і її розмірі озвучує менеджер при підтвердженні Вашого замовлення.

Доставка здійснюється до під'їзду, з можливістю вільного проїзду. У присутності кур'єра уважно огляньте зовнішній вигляд і комплектацію товару. З міркувань безпеки, перевірка товару та товарно-грошовий обмін проводиться в авто кур'єра.

*Доставка кур’єром в межах Львівської області узгоджується з менеджером як додаткова послуга.

Кур'єром до дверей по всій Україні

Адресна доставка товарів здійснюється кур'єрами служб доставки «Інтайм», «Нова пошта» по всій території України (Вартість та терміни доставки вказують служби доставки ).

Доставка Новою поштою

Якщо у Вашому місті є  відділення "Нової Пошти", то ми зможемо з легкістю доставити товар протягом одного — трьох днів.

Після відправки замовлення ми повідомимо номер декларації, щоб Ви змогли відслідкувати рух вантажу«Нова Пошта» повідомить Вас за допомогою смс-повідомлення про доставку товару на потрібний склад.

Доставка  Інтаймом

Якщо у Вашому місті є  відділення "Інтайм", то ми зможемо з легкістю доставити товар протягом двох — п'яти днів. Після відправки замовлення ми повідомимо номер декларації, щоб Ви змогли відслідкувати рух вантажу«Інтайм» повідомить Вас за допомогою смс-повідомлення про доставку товару на потрібний склад.

Увага! Перевіряти замовлення на предмет цілісності упаковки ми рекомендуємо на відділенні перевізників. При наявності зовнішніх пошкоджень пакування