Виробники

Переглянуті товари

Програма Hunter VMR для визначення категорій автомобілій Збільшити для перегляду

Програма Hunter VMR для визначення категорій автомобілій

50124

Новий товар

Програма для визначення категорій автомобілів, які заїжджають на контрольовану територію.

Детальніше

$ 950.00

Замовлення на е-мейл

Інформація

Програма Hunter VMR потрібна для визначення КАТЕГОРІЙ транспортних засобів.

Завдання: потрібно фіксувати за категоріями транспортні засоби (наприклад, легкові автомобілі, буси, фури і так далі), що заїжджають на територію оптового ринку.

Подібні дані необхідні для контролю роботи касирів і отримання статистичних даних про автомобілі, що в'їжджають на територію ринку.

Знаємо, що відеокамери неможливо встановити так, щоб транспортний засіб повністю знаходився в одному кадрі. Крім того, фронтальне розміщення відеокамер так само неможливо. 

Тому особливістю програми Hunter VMR є те, що вона допомагає аналізувати , фіксувати транспортні засоби різних категорій (легкові авто, фури, мікроавтобуси тощо) в базі даних MySQL за допомогою встановлених відеокамер.

Принцип роботи за допомогою програми Hunter VRM:

  1. При в'їзді на територію ринку автомобіль зупиняється перед шлагбаумом;

  2. Водій купує талон на в'їзд, вартість якого залежить від категорії автомобіля;

  3. Піднімається шлагбаум і автомобіль заїжджає на територію ринку. Одночасно, програма Hunter VRM визначає габаритні розміри автомобіля, визначає його категорію і записує в базу даних (MySQL);

  4. Після закінчення робочого дня проводиться звірка кількості проданих талонів по кожній категорії автомобілів зі значеннями, отриманими за допомогою програми Hunter VRM.

Точність категорій автомобілів, визначена шляхом порівняння обчислених за допомогою програми Hunter VRM і підрахованих вручну за певний відрізок часу, складає до 98%.

11 інших товарів в цій категорії: