УВАГА!!! Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжуться наші менеджери для його підтвердження!


Для чого це потрібно?

Для гарантованої наявності необхідної кількості та перевірки даних для відправлення, для необхідної консультації чи вірно вибраний товар та для збереження нашої репутації та надання якісних послуг.

Рекомендуємо реєструватися для збереження історії покупок, отримувати знижку з кожним наступним замовленням і отримувати регулярні тематичні розсилки. Реєструватися чи ні, повністю ваше право.

При замовленні товару в нашому інтернет-магазині, Ви можете самостійно обрати найзручніший для Вас спосіб доставлення, а саме:

    • самовивіз;
    • кур’єром по Львову та в межах Львівської області;
    • перевізник “Нова Пошта”.

Самовивіз з точки видачі

Якщо Ви знаходитесь у м.Львів, можете отримати БЕЗКОШТОВНО товар без сплати за доставку за адресою:

м. Львів, вул. Залізнична, 7, оф. 70 (2-й поверх).


Доставлення кур’єром по м. Львову

Доставлення здійснюється з 10:00 до 15:00 в робочі дні. При додатковому узгодженні ми можемо здійснити доставку в інший обумовлений з Вами час.

Вартість доставки: 40 грн.

Конкретний час доставки буде узгоджено з Вами заздалегідь безпосередньо кур'єром.

Доставка здійснюється до під'їзду, з можливістю вільного проїзду. У присутності кур'єра уважно огляньте зовнішній вигляд і комплектацію товару. З міркувань безпеки, перевірка товару та товарно-грошовий обмін проводиться в авто кур'єра.

*Доставка кур’єром в межах Львівської області узгоджується з менеджером як додаткова послуга.

Доставлення "Новою поштою", "Міст Експрес"

Зараз перевізники вантажів є в любій точці України, тому ми відправляємо замовлення за допомогою таких перевізників, як:  "Нової Пошти", "Міст Експрес". Тому ми зможемо з легкістю доставити товар протягом одного — трьох днів. При замовленні необхідно вказати місто, номер складу Нової пошти та Міст Експресу, контактний номер телефону отримувача та ПІП отримувача. За доставку оплачує отримувач.

Після відправлення замовлення ми повідомимо номер декларації, щоб Ви змогли прослідкувати рух вантажу, а перевізники повідомлять Вас за допомогою смс-повідомлення про доставлення товару на потрібний склад.

Увага! Перевіряти замовлення на предмет цілісності упакування ми рекомендуємо на відділенні перевізників.