Обмін товару

Обміняти товар на аналогічний ви можете відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати купівлі за наявності товарного чека, в товарному вигляді та оригінальній упаковці, справному технічному стані та в повній комплектації.

Гарантія

Гарантія поширюється на всі вироби та становить 12 місяців з моменту продажу та реєстрації гарантійного талона (винятком є товар, в гарантії якого вказано інший термін). Гарантійне зобов'язання дає право покупцеві на гарантійне обслуговування протягом зазначеного терміну у випадках, якщо працездатність його порушується внаслідок заводського дефекту і покупцем не порушені умови зберігання, транспортування, введення в експлуатацію і власне експлуатації виробу.

Гарантійне обслуговування проводиться за наявності оригіналу заповненого гарантійного талона з печаткою фірми-продавця. Транспортування несправного виробу в сервісний центр відбувається коштом Покупця. Термін виконання гарантійного обслуговування залежить від складності ремонту, але не більше 30 днів. У разі неможливості ремонту потужностями власного сервісного центру, вироби відправляються на ремонт фірмі-виробнику. В такому випадку покупцеві надається у тимчасове користування обладнання з аналогічними характеристиками, яке він після закінчення ремонту зобов'язаний повернути. При цьому, він несе повну відповідальність за довірений йому виріб. Якщо товар не може бути відремонтований, то він за узгодженням з покупцем може бути замінений на аналогічний. Для заміни товару в цьому випадку необхідно надати товар в повній комплектації, гарантійний талон і товарний чек.

Повернення товару

Повернути товар і отримати за нього назад гроші ви можете відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дати купівлі за наявності товарного чека, в товарному вигляді та оригінальній упаковці, справному технічному стані та в повній комплектації.