Наша фірма заснована з 2000 року і за цей час наша команда набрала величезного досвіду з різними об'єктами, з різними вимогами та потребами наших клієнтів.

Встановлення засобів безпеки набирає актуальність не тільки серед підприємств та організацій, а й на рівні особистого використання. Системи сповіщають власника про незаконне проникнення на територію, допомагають контролювати ситуацію на об’єкті та дають змогу завжди почуватися захищеними.

До охоронних систем безпеки належать:
  • відеоспостереження;
  • охоронна сигналізація;
  • відеоаналітика;
  • система контролю доступу.

Найпопулярнішими на сьогодні залишаються системи відеоспостереження території. Їх цільове використання допомагає запобігати неправомірним діям, фіксувати тривожні ситуації для виявлення і розслідування злочинів, контролювати роботу персоналу. Загалом відеонагляд  дозволяє здійснювати візуальний нагляд периметра об’єкта.

На великих і складних об’єктах відеоаналітика дозволяє отримати більше інформації про діяльність та ефективніше використовувати камери, які здатні реагувати на рух. Програмне забезпечення дає можливість знаходити людей, ідентифікувати їх і заносити обличчя в базу даних. Такими пристроями здійснюється підрахунок кількості відвідувачів в торгових центрах, банках, готелях, на стадіонах і площах.

Різновидом відеоаналітики є система розпізнання номерних знаків автомобілів. Програмне забезпечення системи дозволяє здійснювати ідентифікацію, реєстрацію транспортних засобів. Контроль транспортних потоків покликаний попереджувати несанкціонований проїзд автомобілів, що не внесенні в базу даних, і забезпечувати безпеку на території об’єкту. Системою передбачено можливість трансляції на монітор охорони інформації про рух автомобілів, створення списків номерних знаків транспортних засобів з відміткою дозволу чи заборони в’їзду, формування звітів за вказаними критеріями, накопичення і видача показників в мережу підприємства.

Найкращим варіантом з точки зору економії вважається охоронна сигналізація, яка попереджає про можливу небезпеку. Складається вона із датчиків, централі та сирен. Інформація з датчиків опрацьовується централлю і надсилає сигнал власникам.

Система контролю доступу встановлюється з метою запобігати несанкціонованому проникненню в приміщення, для забезпечення охорони та встановлення сигналізації.

Для роботи системи слід встановити обладнання:
  • електронні зчитувальні пристрої;
  • електрозамки або турнікети;
  • датчики відкривання, сигналізація, а також спеціальні електронні чи механічні ключі.

Найчастіше контроль доступу застосовується на підприємствах, в офісах та режимних об’єктах. Пристрої системи дозволять перевіряти час входу/виходу із приміщення працівників, фіксувати  їх місце перебування, а також встановлювати обмеження для окремих категорій працівників.

Придбання охоронних систем – інвестиція в майбутню безпеку, оскільки термін служби таких приладів довготривалий і дозволяє максимально захистити власне майно від незаконних дій інших осіб і контролювати ситуацію на об’єкті.

Ми надійно захистимо ваше майно!